Trend jménem monokiny

185083Pokud jste odvážná a chcete vyzkoušet něco nového, vsaďte na monokiny! Už je znáte? Monokiny jsou specifické především svým originálním střihem. Zepředu vypadají plavky jako jednodílné, přesto zezadu vypadají jako dvoudílné plavky. V poslední době je tento druh plavek velmi populární a trendy. A není se čemu divit. Nenajdete originálnější plavky, než jsou právě monokiny.

Nositelky těchto plavek by měly být především ženy, které se nebojí dát své tělo na obdiv a překypují sebevědomím, jedině tak se ukáží monokiny v tom správném světle. Plavky jsou vyrobené z velké části polyesteru a elastanu. Díky této kombinaci se velmi příjemně nosí.

381695

Nebojte se! Zvýrazněte části svého těla

Největší předností těchto plavek je skutečnost, že díky svému specifickému střihu zvýrazní části těla, díky kterým budete více sexy, než kdy jindy. Dokážou ale mnohem více. Pokud vás trápí problémové partie na břiše a přesto chcete monokiny vyzkoušet – nezoufejte. Vybírejte jednoduše z monokin, které mají volnější vršek, který vám pomůže problémové partie schovat a vy si tak můžete užít léto a vodní radovánky bez studu za své nedostatky. Další velkou výhodou monokin je to, že při jejich nošení nepotřebujete více doplňků. Plavky jsou často doplněné o výrazný prvek např. sponu, či jinou ozdobu, nebo také šněrování.