Sexy dámské plavky 2015

Sexy plavkyKaždý rok se móda vrací a trendy se čím dál více opakují a my ženy, chceme stejně jako každou sezónu, být zkrátka neodolatelné. Letos si v první řadě vzpomeneme na dobu, kdy žili naši prarodiče a zahalíme se do atraktivního retro stylu! Pokud zvolíte retro plavky, litovat rozhodně nebudete, protože se v okamžiku stanete středem pozornosti a objektem veškerého zájmu okolí.

 

Myslete pozitivně

Sexy dámské plavkyAno, letošní trendy Vám to skutečně umožní. Prim hrají totiž zářivě barevné odstíny a vzory. Místo neonových barev se ale tento rok zaměřte spíše na pastelové tóny, které působí svěže a něžně. Pokud zvolíte florální potisky, rozhodně nešlápnete vedle, protože i tento vzor bude letos jako každoročně v kurzu.

Nebojte se ukázat vytříbený vkus a zvolte střihy, které opravdu letí. Odhoďte zábrany a vytvořte si originální image i letos u vody. Skvělou volbou budou jak klasické bikiny, tak dvoudílné plavky ozvláštněné volány, či kalhotky s vyšším pasem. Volte vyztužené či push-up varianty, které bezvadně zvýrazní Váš dekolt. Oblíbené budou letos i jednodílné plavky, které se opět vrací do módy, ale obohacené nejrůznějšími střihy. Už víte, na který styl máte letos náladu? Možností je nespočet, tak experimentujte a nebudete litovat.