Rafinovaně odhalená v jednodílných plavkách

Plavky

 

Určitě jste už zaregistrovala, že velkou vlnu popularity opět shledávají jednodílné plavky. Tento střih se vrací a stává se opět oblíbeným a to nejen u žen, které chtějí skrýt nějaké ty nedokonalosti pod šaty. Tyto plavky jsou určené sice především pro ně, avšak i mezi těmi z nás, které se nebojíme vystavovat své krásné tvary, se najdou zastánkyně jednodílných plavek.

 

jednodilne-plavkyZdání klame

Plavky v celku se totiž překvapivě umí postarat o opravdovou parádu. Dnes na trhu najdeme nespočet druhů plavek, proto jsme na tom mnohem lépe než ženy v osmdesátých letech, kdy se takové plavky nosily nejvíce. Velmi v kurzu jsou takzvané tankiny, které se skládají z tílka zakrývajícího větší bříško a klasických kalhotek, nebo plavky vykrojené na bocích či s větším výstřihem.

Za jednodílné plavky považujeme i bikiny spojené vpředu jen titěrným kouskem látky. Takové plavky nazýváme monokiny a aktuálně jsou skutečným módním hitem. Jsou určené spíše pro štíhlejší dámy, protože působí leckdy opravdu vyzývavě. Zvolíte-li monokiny, budete skvostná a neuvěřitelně přitažlivá. Jednodílné plavky jsou ideální pro ty dny u vody, kdy už se nevystavujeme slunečním paprskům jako vyhřívající se ještěrky, ale spíše se věnujeme vodním radovánkám či posedáváním u plážového baru.