Máte už letos své dvoudílné dámské plavky?

Výběru těch správných dvoudílných plavek bychom, my ženy, měly věnovat extra zvláštní pozornost. Nejedná už se totiž jen o funkční část našeho šatníku, ale především o kousek oblečení, který o nás v horkých letních dnech řekne mnohé a který také reprezentuje náš styl a vkus. Zaměřte se tedy na to, co Vám sedí a co máte opravdu ráda.

 

83021Vytvarujte se!

Pokud jste se už odhodlala zahodit plavecké jednodílné plavky a vyměnit je za dvoudílné, zatleskejte si. Vhodně zvolené plavky dokáží opravdové zázraky. Přesvědčte se o tom a při výběru trochu více přemýšlejte. Pokud jste stoprocentně spokojená se svou postavou a nechcete nic zakrývat, palec nahoru! Jestliže ale tajně toužíte po dokonalejších křivkách, kamuflujte.

Správný střih dokáže neuvěřitelně dotvarovat vaší postavu. Chcete zakrýt bříško? Vsaďte na volánky na podprsence, či upoutejte pozornost vzhůru a nasaďte dominantní doplňky v podobě dlouhých náušnic či mohutného náhrdelníku. Pokud máte širší boky, zapomeňte na kraťáskové kalhotky a jestliže chcete bujnější poprsí, oblékněte plavky se zavazováním za krk či vrchní díl připomínající nabíraný živůtek.

Je začátek léta a vy máte pocit, jako kdybyste se právě vykoupala ve vápně? Volte plavky tmavších odstínů, které nebudou působit příliš kontrastně k vaší světlé pokožce. Nic se nemá přehánět a u opalování to platí dvojnásob. V případě, že přesto raději holdujete světlejším či zářivějším odstínům, zkuste samoopalovací nátěr a nemusíte trápit kůži na slunci!